Afrykarium

Weekend z dzieckiem? Oczywiście, tylko jak intensywnie spędzić dzień, by czuć zmęczenie w połączeniu z zadowoleniem?

Zwierzęta

Dzieciaki uwielbiają kontakt z naturą, parki, lasy, własne podwórko no i oczywiście zoo. Miejsc w Polsce jest wiele, jednak jednym z najczęściej odwiedzanych i wybieranych jest Wrocław, a dokładniej tamtejsze ZOO. Jedno z większych w Polsce, różnorodne zwierzęta, pełna opieka, wspaniałe widoki. Nie tylko ucieszą dzieci, ale także dorośli będą mogli przyjrzeć się tamtejszym mieszkańcom.
Zmęczenie po całym dniu zwiedzania będzie ogromne, tak jeśli chcemy dokładnie obejrzeć teren, czeka nas całodniowa wyprawa. Z maluchami lepiej dobrze rozplanować i pokazać najciekawsze atrakcje.

Rozwój i nowoczesność, a zarazem opiekuńczość to sztandarowe hasła wrocławskiego zoo.
Ptaki, płazy, gady, ssaki i wiele innych, miejsca odległe, nieznane, a na pewno każdego uwagę przykuje Afrykarium. Nowoczesny obiekt, który od kilku lat został dopiero oddany w użytkowanie. Widoki zapierają dech w piersiach, niesamowite przeżycie na długo pozostanie w naszej pamięci.

Wyprawa do Wrocławia w jednym dniu na pewno się nie zamknie, każdy racjonalnie myślący turysta zwiedzanie rozłoży na kilka dni. Poza miastem zwierząt można zobaczyć wiele więcej, bardzo ciekawych miejsc. Ogród Japoński, Panoramę Racławicką, to tylko zaledwie namiastka tego wszystkiego co można spotkać w przepięknym mieście, stolicy Dolnego Śląska.